O nas


O nas

Eksperci finansowi Rybnik to grono zaufanych osób, którzy pomogą Ci pozyskać kredyt na Twoje cele. Jesteśmy niezależną instytucją finansową, która działa na zasadach partnerska z wieloma bankami. Jako pośrednicy kredytowi mamy dużą elastyczność w zakresie doboru ofert kredytu.

Zdobywając doświadczenie jako pracownicy banków znamy wszelkie sztuczki odnośnie promocji bankowych. Z uwagi na liczne benefity pracownicy niekiedy nie informują klientów o ważnych kruczkach bankowych czy warunkach kredytów.

Rozmowy z klientami wykazały, że pracownicy banków wykazują się nierzetelnością. Podejście do klienta jest często wypadkową niewiedzy w zakresie zapoznawania się z ofertą. Nie brakuje osób, które zatajają ważne dla klientów informacje. Aby odciąć się od sztuczek korporacyjnych postanowiliśmy stworzyć platformę opartą o zasadę szczerości wobec klienta. Nasi pośrednicy finansowi to osoby z dużą dawką wiedzy i doświadczenia kredytowego. Nie traktujemy klientów jak portfele do zarabiania pieniędzy. Staramy się przekazywać informacje o oferta w sposób rzetelny. Bez owijania w bawełnę przekazujemy czarne i białe strony kredytów.

Jak obsługujemy naszych klientów?

W celu łatwiejszej obsługi klientów opracowaliśmy indywidualne standardy klienta. Dzięki naszym narzędziom możemy zaproponować rozwiązania dostosowane pod kątem Państwa potrzeb.

Rzetelnie instytucje finansowe
Współpraca opiera się o krajowe instytucje finansowe. Są to banki znane i cenione na rynku. W skład instytucji finansowych możemy zaliczyć firmy tj. Narodowy Bank Polski, Milenium, Bank PKO itd. Nie współpracujemy z instytucjami typu parabank.
Bogactwo ofert
Posiadamy bogate zaplecze różnorodnych ofert bankowych. W prezentacji oferty bierzemy od uwagę większą część ofert. Elastyczność wyboru wyróżnia nas na tle pojedynczych instytucji finansowych, gdzie otrzymasz tylko jedną ofertę.
Obsługa lokalna
Nasi Eksperci to ludzie, z którymi łatwo możesz nawiązać współpracę. Dzięki działaniom lokalnym możesz jeszcze dziś umówić się z pośrednikiem kredytowym i omówić warunki udzielenia kredytu na dowolny cel.